Bagstuteigen 1. mai stevnet


0510 - Bagstuteigen - 01.05.2006

Elverum Pistoklubb


Finfelt

Maks oppnåelig 102

Klasse A

1

Knut Skotterud

NOP/DAL

(10 10 8 11 8 10 8 10 11 12)

(9 0)

98

  

2

Øivind Maanum

Br. dal PK

(10 10 10 11 9 10 9 10 9 10)

(8 0)

98

  

Klasse B

1

Øyvind Kveen

Løra

(10 10 10 11 9 10 9 10 11 12)

(8 0)

102

  

2

Jon Arne Mastad

Eidskog PK

(10 10 6 11 9 8 9 10 11 10)

(6 0)

94

  

3

Bengt Olav Helmersen

H.I.L

(10 9 8 11 9 8 8 10 11 10)

(8 0)

94

  

4

Anne Marit Kveen

Løra

(10 7 8 11 7 10 9 10 11 10)

(9 0)

93

  

5

Lars Gøran Sakrisson

Løra

(10 9 8 9 7 10 3 10 11 12)

(9 0)

89

  

6

Morten Johanesen

Zero

(9 10 8 11 5 10 8 10 10 8)

(3 0)

89

  

7

Gisle Ekeberg

EPK

(9 10 10 11 7 6 7 8 11 8)

(9 0)

87

  

8

Tore Brustad

Eidskog PK

(10 10 8 11 9 8 5 8 7 10)

(5 0)

86

  

9

Glenn Aage Brennelien

ZERO

(10 6 8 11 6 10 8 10 9 8)

(8 0)

86

  

10

Trond Hulleberg

Lismarken

(10 10 8 11 5 9 8 10 9 6)

(7 0)

86

  

11

Tor Ingvaldsen

H.I.L

(10 8 10 11 2 10 2 10 10 12)

(12 0)

85

  

12

Lennart Holter

NOP/DAL

(10 10 10 11 7 9 9 2 11 6)

(9 0)

85

  

13

Halvor Skinstad

Lena SS

(10 6 10 11 5 8 7 10 11 5)

(10 0)

83

  

Klasse C

1

Arild Bækkevold

Br. dal PK

(10 10 10 11 7 10 8 8 10 12)

(12 0)

96

  

2

Bjørn Solberg

EPK

(10 10 9 11 8 9 7 4 10 11)

(7 0)

89

  

3

Hans Kristian Bendixby

Zero

(9 8 9 10 8 8 6 10 10 10)

(10 0)

88

  

4

Magnus Enger

Løra

(10 6 10 11 5 6 9 10 9 8)

(6 0)

84

  

5

Marianne Grønvold

Zero

(4 9 6 9 8 6 7 8 11 12)

(8 0)

80

  

6

Knut Ring

Zero

(4 5 8 11 7 8 9 10 8 10)

(4 0)

80

  

7

Roar Larsen

Narvik

(7 9 8 8 9 8 7 8 9 6)

(8 0)

79

  

8

Odd Strand

Trysil PK

(10 6 10 11 6 6 8 10 7 4)

(8 0)

78

  

9

Dan Frode Mortensen

Zero

(10 10 9 11 8 6 2 9 8 4)

(9 0)

77

  

10

Magne Uleberg

Zero

(6 7 6 10 7 8 7 10 5 10)

(13 0)

76

  

11

Jan Martin Linner

Eidskog PK

(8 8 8 11 7 4 2 8 6 10)

(0 0)

72

  

12

Jon-Tore Gran

H.I.L

(10 10 8 9 7 0 5 8 10 4)

(11 0)

71

  

13

John Werner Sten Andersen

NOSS

(10 5 6 11 9 8 6 10 0 4)

(0 0)

69

  

14

Turid Skotterud

NOP/DAL

(10 6 0 6 8 10 7 8 9 4)

(9 0)

68

  

15

Roy W.S Andersen

NOSS

(10 8 5 9 7 9 6 5 2 2)

(3 0)

63

  

Klasse D

1

Dag Sukke

EPK

(9 8 10 11 9 10 9 10 11 8)

(10 0)

95

  

2

Svein Olav Hansen

Gjøvik PK

(8 8 5 11 9 10 6 8 11 9)

(7 0)

85

  

3

Roy Nordgård

Trysil PK

(8 9 7 11 8 6 9 10 7 8)

(7 0)

83

  

4

Stig Ove Ruud

NOSS

(10 8 4 11 8 10 8 8 9 6)

(8 0)

82

  

5

Øystein Tofte

NOP/DAL

(10 6 9 11 6 10 5 8 9 6)

(8 0)

80

  

6

Svein Erik Klemetsen

NOSS

(10 8 10 9 7 8 7 6 9 4)

(5 0)

78

  

7

Steinar Ekeberg

EPK

(10 8 9 9 5 8 5 8 9 6)

(10 0)

77

  

8

Svein Roar Gran

Lena SS

(10 6 4 11 5 8 9 9 9 4)

(9 0)

75

  

9

Harald Svevad

EPK

(10 8 8 10 6 8 6 10 7 2)

(5 0)

75

  

10

Anders Vileid

Lena SS

(8 8 7 8 6 6 7 10 9 4)

(8 0)

73

  

11

Ronny Larsson

NOSS

(10 7 5 11 6 8 6 6 7 6)

(9 0)

72

  

12

Stein Alfei

H.I.L

(10 7 5 9 7 10 5 8 5 6)

(3 0)

72

  

13

Bjørn Langseth

Namnå PK

(9 5 8 9 7 9 5 6 10 4)

(10 0)

72

  

14

Espen Uleberg

Zero

(10 4 9 10 7 10 4 10 4 4)

(0 0)

72

  

15

Bjarne Themsen

Zero

(8 8 4 11 6 4 6 8 7 8)

(7 0)

70

  

16

Kristine Themsen

Zero

(8 7 5 10 3 7 5 8 7 5)

(20 0)

65

  

17

Geir Bronken

EPK

(8 10 4 10 6 5 0 7 6 8)

(13 0)

64

  

18

Einar Bækkevold

Br. dal PK

(10 4 8 10 2 6 2 9 5 6)

(6 0)

62

  

19

Robert Aasen

EPK

(8 6 6 5 4 8 7 2 6 6)

(14 0)

58

  

20

Arild Bronken

EPK

(6 7 9 11 2 7 4 8 0 0)

(0 0)

54

  

21

Kari Heide

EPK

(4 0 2 9 0 3 2 5 4 2)

(0 0)

31

  

22

Terje Heide

EPK

(0 2 4 2 4 6 0 2 0 2)

(0 0)

22

  

Klasse Ungdom 14 år

1

Espen Strøm

Zero

(10 9 9 11 7 8 6 8 11 8)

(5 0)

87

  

Klasse Ungdom 16 år

1

Morten Løvlien

H.I.L

(10 8 10 11 5 8 6 10 8 8)

(5 0)

84

  

2

Espen Helmersen

H.I.L

(5 4 4 7 3 6 0 8 3 6)

(6 0)

46

  


Grovfelt

Maks oppnåelig 102

Klasse A

1

Geir Stensby

H.I.L

(10 10 10 11 9 10 9 10 11 12)

(8 0)

102

  

2

Øivind Maanum

Br. dal PK

(10 10 10 11 9 10 9 10 11 10)

(8 0)

100

  

3

Tor Ingvaldsen

H.I.L

(10 10 10 11 8 8 9 10 7 12)

(9 0)

95

  

4

Svend E Renstrøm

Br. dal PK

(6 10 9 11 7 10 8 8 11 8)

(8 0)

88

  

Klasse B

1

Martin Øyhus

Dokka

(10 8 9 11 7 10 9 10 11 10)

(9 0)

95

  

2

Martin Elton

Dokka PK

(10 7 7 11 8 9 7 10 11 12)

(9 0)

92

  

Klasse C

1

Arild Bækkevold

Br. dal PK

(10 8 8 11 8 8 8 10 11 8)

(8 0)

90

  

2

Jon Arne Mastad

Eidskog PK

(7 9 10 9 5 8 9 10 9 12)

(5 0)

88

  

3

Bjørn Nordermoen

EPK

(7 9 9 10 7 5 7 10 7 9)

(6 0)

80

  

4

Henry Nordvi

EPK

(10 6 8 9 4 8 7 8 7 10)

(8 0)

77

  

5

Turid Skotterud

NOP/DAL

(7 10 7 11 6 6 3 8 7 8)

(5 0)

73

  

6

Jon-Tore Gran

H.I.L

(10 10 5 11 9 4 8 10 6 0)

(0 0)

73

  

Klasse D

1

Tore Brustad

Eidskog PK

(10 8 9 11 9 8 7 8 11 10)

(9 0)

91

  

2

Morten Nordrumshaugen

Lismarken

(10 9 9 11 7 10 6 10 11 8)

(7 0)

91

  

3

Bjørn Solberg

EPK

(9 7 10 10 7 7 7 8 8 8)

(9 0)

81

  

4

Terje Strand

Br. dal PK

(10 4 10 11 7 8 7 10 7 6)

(9 0)

80

  

5

Harald Svevad

EPK

(10 7 4 11 8 8 6 9 9 6)

(6 0)

78

  

6

Roar Larsen

Narvik

(10 10 8 11 5 8 2 8 7 6)

(6 0)

75

  

7

Peder Bronken

EPK

(9 4 4 11 7 6 2 8 9 8)

(7 0)

68

  

8

Svein Erik Klemetsen

NOSS

(10 3 5 11 6 7 5 4 2 10)

(2 0)

63

  

9

Einar Bækkevold

Br. dal PK

(10 7 5 8 5 6 2 5 3 3)

(6 0)

54

  


Militærfelt - KM Militær

Maks oppnåelig 102

Klasse A

1

Øivind Maanum

Br. dal PK

(10 10 9 10 6 10 9 10 11 10)

(9 0)

95

  

2

Ronny Røise

Lena SS

(10 9 10 11 9 8 6 10 11 10)

(8 0)

94

  

3

Erik Nyberg

Lena SS

(10 10 8 11 7 6 8 10 9 12)

(7 0)

91

  

4

Knut Skotterud

NOP/DAL

(10 10 10 11 6 8 8 9 10 6)

(2 0)

88

  

Klasse B

1

Geir Stensby

H.I.L

(10 10 10 11 9 8 8 10 9 12)

(4 0)

97

  

2

Esten Murbreck

H.I.L

(10 10 10 11 7 10 8 10 8 10)

(1 0)

94

  

3

Martin Elton

Dokka PK

(10 7 10 11 8 8 9 10 11 8)

(7 0)

92

  

4

Martin Øyhus

Dokka

(10 8 9 11 6 10 6 10 9 10)

(6 0)

89

  

5

Knut Morønning

Namnå PK

(10 10 6 11 5 10 7 10 9 8)

(10 0)

86

  

6

Bjørn Myrseth

Elverum Rifleklubb

(10 9 7 11 4 7 6 9 8 6)

(9 0)

77

  

7

Bengt Olav Helmersen

H.I.L

(8 10 8 10 7 8 3 7 5 10)

(5 0)

76

  

8

Jim Eikseter

NOSS

(8 6 10 11 5 4 6 6 9 10)

(8 0)

75

  

Klasse C

1

Tore Stensby

H.I.L

(10 10 10 10 7 8 7 8 11 12)

(7 0)

93

  

2

Rune Wilhelmsen

Fåvang PK

(10 10 10 11 7 8 5 10 11 10)

(9 0)

92

  

3

Terje Strand

Br. dal PK

(10 6 8 9 5 8 3 9 8 12)

(7 0)

78

  

4

Henry Nordvi

EPK

(10 7 10 11 5 7 6 6 6 8)

(14 0)

76

  

5

Lenart Holter

NOP/DAL

(10 10 10 9 5 8 3 5 5 6)

(4 0)

71

  

6

Morten Johanesen

Zero

(2 4 6 9 4 6 5 8 7 4)

(6 0)

55

  

Klasse D

1

Stein Alfei

H.I.L

(10 10 10 11 8 9 7 7 10 4)

(3 0)

86

  

2

Nils Joten

EPK

(8 10 9 11 4 7 4 8 8 12)

(10 0)

81

  

3

Stig Antosen

H.I.L

(10 8 8 11 7 7 5 10 5 10)

(6 0)

81

  

4

Svein Roar Gran

Lena SS

(10 10 4 11 7 10 7 8 5 4)

(6 0)

76

  

5

Peder Bronken

EPK

(8 5 8 7 6 6 8 7 9 11)

(9 0)

75

  

6

Gisle Ekeberg

EPK

(8 10 8 11 6 6 4 8 6 8)

(3 0)

75

  

7

Clarry Hagelund

H.I.L

(10 8 4 11 5 4 4 8 8 10)

(11 0)

72

  

8

Trond Hulleberg

Lismarken

(10 6 6 11 3 8 7 6 5 10)

(6 0)

72

  

9

Øystein Tofte

NOP/DAL

(8 8 3 5 6 4 5 10 8 10)

(4 0)

67

  

10

Lars Gunnar Skogen

OSC PK

(9 10 2 8 4 4 9 7 6 8)

(3 0)

67

  

11

Åge Johansen

NOSS

(8 5 6 11 5 8 3 10 8 2)

(20 0)

66

  

12

Magne Uleberg

Zero

(9 8 6 7 7 7 3 7 6 5)

(19 0)

65

  

13

Frank Eikseter

NOSS

(10 5 7 6 6 6 6 7 8 2)

(12 0)

63

  

14

Dan Frode Mortensen

Zero

(10 6 7 9 7 6 5 7 3 0)

(7 0)

60

  

15

Steinar Ekeberg

EPK

(7 7 7 7 3 6 5 6 6 4)

(14 0)

58

  

16

Harald Svevad

EPK

(6 4 4 11 2 4 5 3 6 8)

(9 0)

53

  

17

Lars Gladhaug

SKI PK

(10 5 6 6 6 6 5 7 0 2)

(0 0)

53

  

18

Espen Uleberg

Zero

(6 5 7 6 6 8 0 3 3 4)

(6 0)

48

  

19

Marianne Grønvold

Zero

(8 4 7 6 3 5 0 5 5 4)

(8 0)

47

  

20

Bjarne Themsen

Zero

(8 6 2 7 6 7 0 2 5 0)

(4 0)

43

  

21

Anders Vileid

Lena SS

(6 4 2 3 6 4 2 7 7 0)

(8 0)

41

  

22

Svein Olav Hansen

Gjøvik PK

(7 2 0 2 5 5 0 5 2 2)

(0 0)

30

  

23

Øyvind Juliussen

SKI PK

(0 9 4 7 2 2 3 2 0 0)

(0 0)

29

  


Revolverfelt

Maks oppnåelig 102

Klasse A

1

Knut Skotterud

NOP/DAL

(10 10 10 11 8 10 8 10 9 12)

(5 0)

98

  

2

Erik Nyberg

Lena SS

(10 10 8 11 9 10 9 10 11 10)

(5 0)

98

  

3

Ronny Røise

Lena SS

(10 10 10 11 8 10 8 8 9 10)

(7 0)

94

  

4

Bengt Olav Helmersen

H.I.L

(10 7 9 11 6 8 9 10 9 12)

(9 0)

91

  

5

Svend F Runstrøm

Br. dal PK

(9 6 9 11 4 4 2 10 6 6)

(8 0)

67

  

Klasse B

1

Tore Stensby

H.I.L

(10 6 10 11 6 10 9 10 10 12)

(5 0)

94

  

2

Ivar Gundersen

Namnå PK

(10 9 10 11 9 9 7 10 11 8)

(7 0)

94

  

3

Lennart Holter

NOP/DAL

(10 8 10 11 0 10 9 10 9 12)

(8 0)

89

  

4

Martin Elton

Dokka PK

(10 9 10 11 6 10 9 8 6 10)

(0 0)

89

  

5

Knut Morønning

Namnå PK

(10 10 8 11 7 9 7 9 10 6)

(4 0)

87

  

6

Martin Øyhus

Dokka

(10 10 9 11 4 8 6 8 10 8)

(18 0)

84

  

7

Lars Gøran Sakrisson

Løra

(9 10 10 11 6 4 6 10 7 10)

(9 0)

83

  

8

Åge Johansen

NOSS

(10 8 10 11 5 8 8 10 6 6)

(2 0)

82

  

9

Terje Strand

Br. dal PK

(8 8 8 11 7 6 5 10 6 10)

(0 0)

79

  

10

Halvor Skinstad

Lena SS

(10 10 9 11 5 6 6 10 10 2)

(11 0)

79

  

Klasse C

1

Øyvind Kveen

Løra

(10 10 9 11 7 10 7 10 9 12)

(8 0)

95

  

2

Stig Antosen

H.I.L

(9 10 7 10 9 10 5 8 11 12)

(6 0)

91

  

3

Jim Eikseter

NOSS

(10 8 10 11 9 8 8 10 11 6)

(7 0)

91

  

4

Rune Wilhelmsen

Fåvang PK

(9 10 8 11 7 8 7 10 7 8)

(7 0)

85

  

5

Frank Eikseter

NOSS

(10 9 9 11 6 6 6 8 9 8)

(4 0)

82

  

6

John Werner Sten Andersen

NOSS

(10 8 8 11 6 5 6 10 7 10)

(5 0)

81

  

7

Anne Marit Kveen

Løra

(10 10 10 11 4 8 5 10 9 2)

(8 0)

79

  

8

Peder Bronken

EPK

(8 7 7 11 3 8 5 10 6 4)

(4 0)

69

  

9

Odd Strand

Trysil PK

(8 5 8 8 4 8 5 8 4 7)

(3 0)

65

  

10

Anita Kristiansen

OKTS

(6 4 5 4 0 4 4 4 4 2)

(9 0)

37

  

Klasse D

1

Clarry Hagelund

H.I.L

(10 10 10 11 7 8 9 10 7 6)

(9 0)

88

  

2

Magnus Enger

Løra

(10 8 10 11 9 6 7 10 5 8)

(7 0)

84

  

3

Lars Gunnar Skogen

OSC PK

(10 10 10 11 7 6 6 9 11 4)

(7 0)

84

  

4

Lars Ekeberg

EPK

(10 8 9 11 8 8 5 6 7 10)

(5 0)

82

  

5

Lars Gladhaug

SKI PK

(10 10 10 11 5 7 5 9 4 10)

(0 0)

81

  

6

Roar Larsen

Narvik

(10 9 9 9 6 8 4 10 7 4)

(8 0)

76

  

7

Dag Sukke

EPK

(7 7 10 11 7 5 6 9 11 0)

(5 0)

73

  

8

Morten Nordrumshaugen

Lismarken

(6 8 5 11 6 6 7 10 4 8)

(9 0)

71

  

9

Bjørn Nordermoen

EPK

(10 9 4 11 7 8 5 8 0 4)

(0 0)

66

  

10

Ronny Larsson

NOSS

(9 5 4 11 2 7 5 7 2 6)

(2 0)

58

  

11

Knut Ring

Zero

(8 4 5 10 4 5 4 8 3 6)

(6 0)

57

  

12

Øystein Tofte

NOP/DAL

(9 6 8 9 6 5 4 4 3 2)

(2 0)

56

  

13

Hans Kristian Bendixby

Zero

(8 8 7 6 7 4 2 7 7 0)

(12 0)

56

  

14

Brede Bakken

EPK

(5 8 6 5 6 5 5 7 3 4)

(7 0)

54

  

15

Roy Nordgård

Trysil PK

(8 9 4 10 2 2 2 4 6 6)

(3 0)

53

  

16

Arild Bronken

EPK

(9 7 5 8 7 2 2 4 6 2)

(2 0)

52

  

17

Roy W.S Andersen

NOSS

(9 6 2 9 2 3 2 5 5 7)

(11 0)

50

  

18

Stig Ove Ruud

NOSS

(7 8 6 0 0 5 5 7 7 2)

(7 0)

47

  

 

Bagstuteigen 1. mai stevnet


0510 - Bagstuteigen - 01.05.2006

Elverum Pistoklubb


Militærfelt - KM Militær

Maks oppnåelig 102

Menn

1

Geir Stensby

H.I.L

(10 10 10 11 9 8 8 10 9 12)

(4 0)

97

  Gull

2

Øivind Maanum

Br. dal PK

(10 10 9 10 6 10 9 10 11 10)

(9 0)

95

  Sølv

3

Esten Murbreck

H.I.L

(10 10 10 11 7 10 8 10 8 10)

(1 0)

94

  Bronse

4

Tore Stensby

H.I.L

(10 10 10 10 7 8 7 8 11 12)

(7 0)

93

 

5

Stein Alfei

H.I.L

(10 10 10 11 8 9 7 7 10 4)

(3 0)

86

 

6

Nils Joten

EPK

(8 10 9 11 4 7 4 8 8 12)

(10 0)

81

 

7

Stig Antosen

H.I.L

(10 8 8 11 7 7 5 10 5 10)

(6 0)

81

 

8

Terje Strand

Br. dal PK

(10 6 8 9 5 8 3 9 8 12)

(7 0)

78

 

9

Bengt Olav Helmersen

H.I.L

(8 10 8 10 7 8 3 7 5 10)

(5 0)

76

 

10

Peder Bronken

EPK

(8 5 8 7 6 6 8 7 9 11)

(9 0)

75

 

11

Gisle Ekeberg

EPK

(8 10 8 11 6 6 4 8 6 8)

(3 0)

75

 

12

Trond Hulleberg

Lismarken

(10 6 6 11 3 8 7 6 5 10)

(6 0)

72

 

V50

1

Bjørn Myrseth

Elverum Rifleklubb

(10 9 7 11 4 7 6 9 8 6)

(9 0)

77

  Gull

V60

1

Henry Nordvi

EPK

(10 7 10 11 5 7 6 6 6 8)

(14 0)

76

  Gull

2

Clarry Hagelund

H.I.L

(10 8 4 11 5 4 4 8 8 10)

(11 0)

72

  Sølv

3

Steinar Ekeberg

EPK

(7 7 7 7 3 6 5 6 6 4)

(14 0)

58

  Bronse

4

Harald Svevad

EPK

(6 4 4 11 2 4 5 3 6 8)

(9 0)

53

 

 


Resultat.net (c) Tore Stensby 2005

 

 


Resultat.net (c) Tore Stensby 2005