Resultatliste for Feltskyting

07036 - Myhrespiten

22.10.2006

 

 

Plass

Navn

Klubb

 

Poeng

 

 

Fin

A

1

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

98

 

 

2

Morten Støen

Bærum Pistolklubb

 

98

 

 

3

Tor Amundsen

OKTS

 

98

 

 

4

Kjetil Skogshagen

Larvik SS

 

97

 

 

5

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

97

 

 

6

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

96

 

 

7

Ove Dahl

Bærum Pistolklubb

 

94

 

 

8

Lars Peter Wilson

Bærum Pistolklubb

 

93

 

 

9

Endride Rolfstad

Modum PK

 

92

 

 

10

Lars Yggeseth

NOP Dal

 

90

 

 

11

Aud Fjellvang

Bærum Pistolklubb

 

75

 

 

B

1

Bjørn Hervar

Bærum Pistolklubb

 

98

 

 

2

Frank Vasholmen

HVKSK

 

92

 

 

3

Lena Ytterdahl

Oslo Feltskyttere

 

91

 

 

4

Bjørn Kleven Korneliussen

Svelvik Sportskyttere

 

90

 

 

5

Brenda Castillo

Oslo Feltskyttere

 

90

 

 

6

Larry Sløbraaten

Oscarsborg PK

 

89

 

 

7

Roy Nordli

Røyken Pistolklubb

 

88

 

 

8

Linda Størdal

Modum PK

 

86

 

 

9

Jack Westbø

Ringerike PK

 

84

 

 

C

1

Svein Helge Hennum

Oslo Feltskyttere

 

91

 

 

2

Arne Kvam

Bærum Pistolklubb

 

91

 

 

3

Hans Kristian Bendixby

Zero Pistolklubb

 

89

 

 

4

Peter Hirth

Aron SK, Drammen

 

87

 

 

5

Haakon Sperle

Aron SK, Drammen

 

86

 

 

6

Odd Skogmo

Aron SK, Drammen

 

84

 

 

7

Knut Ring

Zero Pistolklubb

 

82

 

 

8

Magne Uleberg

Zero Pistolklubb

 

81

 

 

9

Turid Skotterud

NOP Dal

 

76

 

 

10

Monica Helene Hansen

Hokksund PK

 

76

 

 

11

Håvard Eriksen

HV pistol- og feltskyttere

 

48

 

 

D

1

Pål Terje Støtvig

Larvik SS

 

94

 

 

2

Bjørn Oliversen

Aron SK, Drammen

 

90

 

 

3

Kim Inge Haugen

Aron SK, Drammen

 

90

 

 

4

Bjarne Themsen

Zero Pistolklubb

 

89

 

 

5

Espen Uleberg

Zero Pistolklubb

 

87

 

 

6

Jan Bjørnevik

Lier Pistolklubb

 

83

 

 

7

Svein Olav Hansen

Gjøvik Pistolklubb

 

82

 

 

8

Admir Jahic

Aron SK, Drammen

 

82

 

 

9

Jan Petter Røine

Hokksund PK

 

81

 

 

10

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pistolklubb

 

80

 

 

11

Reidar Henricks

Zero Pistolklubb

 

75

 

 

12

Ole Nilsen

Modum PK

 

71

 

 

13

Erik Rognerud

Bærum Pistolklubb

 

68

 

 

14

Aleksander Kristoffersen

Hokksund PK

 

66

 

 

15

Thor Rutherberg

Oslo Feltskyttere

 

64

 

 

16

Kristine Themsen

Zero Pistolklubb

 

62

 

 

17

Tom Frågåt

Aron SK, Drammen

 

59

 

 

18

Petter Berg

Aron SK, Drammen

 

53

 

 

19

Åge Larsen

Lena Sportskyttere

 

49

 

 

U14

1

Espen Strøm

Zero Pistolklubb

 

81

 

 

2

Jørgen Bjørkevik

Lier Pistolklubb

 

57

 

 

U16

1

Espen Bjørnevik

Lier Pistolklubb

 

74

 

 

2

Martha Solveig Lindebo

Sigdal og Eggedal PK

 

49

 

 

Grov

A

1

Terje Storholt

Oslo Pistolklubb

 

96

 

 

2

Rune Hammer

Aron SK, Drammen

 

93

 

 

3

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

92

 

 

4

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

91

 

 

5

Lars Peter Wilson

Bærum Pistolklubb

 

87

 

 

6

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

84

 

 

B

1

Larry Sløbraaten

Oscarsborg PK

 

81

 

 

2

Nils Sperle

Aron SK, Drammen

 

80

 

 

C

1

Jon Solli

Hokksund PK

 

91

 

 

2

Bjørn Kleven Korneliussen

Svelvik Sportskyttere

 

90

 

 

3

Håvard Eriksen

HV pistol- og feltskyttere

 

57

 

 

D

1

Bjørn Oliversen

Aron SK, Drammen

 

79

 

 

2

Peter Hirth

Aron SK, Drammen

 

78

 

 

3

Admir Jahic

Aron SK, Drammen

 

67

 

 

4

Odd Nes

Sigdal og Eggedal PK

 

65

 

 

5

Ole Nilsen

Modum PK

 

64

 

 

Millitær

A

1

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

97

 

 

2

Sjur Authen

Oscarsborg PK

 

94

 

 

3

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

93

 

 

4

Lars Peter Wilson

Bærum Pistolklubb

 

93

 

 

5

Kjell Ryen

Oslo Feltskyttere

 

92

 

 

6

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn PK

 

92

 

 

7

Vegard Nilsen

Aron SK, Drammen

 

90

 

 

8

Terje Storholt

Oslo Pistolklubb

 

88

 

 

9

Rune Havdal

Aron SK, Drammen

 

88

 

 

10

Tom Strøm

Zero Pistolklubb

 

86

 

 

11

Alf Gunnar Raaen

Modum PK

 

83

 

 

12

Jan Erik Andersen

Aron SK, Drammen

 

81

 

 

B

1

Ove Dahl

Bærum Pistolklubb

 

95

 

 

2

Tor Amundsen

OKTS

 

94

 

 

3

Morten Støen

Bærum Pistolklubb

 

90

 

 

4

Arild Jahnsen

OKTS

 

88

 

 

5

Lars Yggeseth

NOP Dal

 

87

 

 

6

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

87

 

 

7

Frank Vasholmen

HVKSK

 

82

 

 

8

Jim Eikseter

Nordodal Sportsskyttere

 

80

 

 

9

Erik Støen

HVKSK

 

68

 

 

10

Linda Størdal

Modum PK

 

66

 

 

C

1

Knut Aamodt

Larvik SS

 

93

 

 

2

Bjørn Kleven Korneliussen

Svelvik Sportskyttere

 

89

 

 

3

Svein Helge Hennum

Oslo Feltskyttere

 

83

 

 

4

Frank Haugland

Oppegård SL

 

82

 

 

5

Nils Knut Lindbo

Sigdal og Eggedal PK

 

79

 

 

6

Jack Westbø

Ringerike PK

 

75

 

 

7

Roy Nordli

Røyken Pistolklubb

 

59

 

 

8

Håvard Eriksen

HV pistol- og feltskyttere

 

44

 

 

D

1

Andreass Jensen

Bærum Pistolklubb

 

81

 

 

2

Admir Jahic

Aron SK, Drammen

 

74

 

 

3

Bjørn Oliversen

Aron SK, Drammen

 

74

 

 

4

Arne Husby

Bærum Pistolklubb

 

67

 

 

5

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pistolklubb

 

65

 

 

6

Frank Eikseter

Nordodal Sportsskyttere

 

63

 

 

7

Jan Petter Røine

Hokksund PK

 

63

 

 

8

Knut Ring

Zero Pistolklubb

 

58

 

 

9

Svein Olav Hansen

Gjøvik Pistolklubb

 

57

 

 

10

Rune Holthe

Lena Sportskyttere

 

54

 

 

11

Erik Rognerud

Bærum Pistolklubb

 

51

 

 

12

Reidar Henricks

Zero Pistolklubb

 

49

 

 

13

Turid Skotterud

NOP Dal

 

40

 

 

14

Tor Mathisen

FN/NATO Vet. Feltskyttere

 

34

 

 

15

John Olav Oldertrøen

Oscarsborg PK

 

34

 

 

Revolver

A

1

Tor Amundsen

OKTS

 

97

 

 

2

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

96

 

 

3

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

96

 

 

4

Arild Jahnsen

OKTS

 

96

 

 

5

Knut Aamodt

Larvik SS

 

95

 

 

6

Terje Storholt

Oslo Pistolklubb

 

94

 

 

7

Rune Hammer

Aron SK, Drammen

 

93

 

 

8

Kjell Ryen

Oslo Feltskyttere

 

93

 

 

9

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

93

 

 

10

Alf Gunnar Raaen

Modum PK

 

92

 

 

11

Knut Skotterud

NOP Dal

 

90

 

 

12

Sjur Authen

Oscarsborg PK

 

90

 

 

13

Rune Havdal

Aron SK, Drammen

 

90

 

 

14

Petter Aabakken

HVKSK

 

89

 

 

15

Lars Peter Wilson

Bærum Pistolklubb

 

89

 

 

16

Nils Sperle

Aron SK, Drammen

 

79

 

 

B

1

Børre A. Haugen

Sigdal og Eggedal PK

 

92

 

 

2

Arne Kvam

Bærum Pistolklubb

 

91

 

 

3

Bjørn Hervar

Bærum Pistolklubb

 

90

 

 

4

Erik Støen

HVKSK

 

88

 

 

5

Jon Solli

Hokksund PK

 

87

 

 

6

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn PK

 

87

 

 

7

Morten Øverby

Sigdal og Eggedal PK

 

86

 

 

8

Thomas Hetty

Larvik SS

 

86

 

 

9

Kjetil Skogshagen

Larvik SS

 

85

 

 

10

Peter Hirth

Aron SK, Drammen

 

84

 

 

11

Jan Erik Andersen

Aron SK, Drammen

 

81

 

 

12

Frank Haugland

Oppegård SL

 

81

 

 

13

Roy Nordli

Røyken Pistolklubb

 

79

 

 

14

Linda Størdal

Modum PK

 

78

 

 

15

Odd Skogmo

Aron SK, Drammen

 

73

 

 

C

1

Bjørn Kleven Korneliussen

Svelvik Sportskyttere

 

90

 

 

2

Larry Sløbraaten

Oscarsborg PK

 

90

 

 

3

Brenda Castillo

Oslo Feltskyttere

 

87

 

 

4

Jon Andersen

Aron SK, Drammen

 

85

 

 

5

Jim Eikseter

Nordodal Sportsskyttere

 

77

 

 

6

Haakon Sperle

Aron SK, Drammen

 

68

 

 

7

Frank Eikseter

Nordodal Sportsskyttere

 

56

 

 

D

1

Bjørn Oliversen

Aron SK, Drammen

 

94

 

 

2

Bjørn Andreas Bakke

Sigdal og Eggedal PK

 

93

 

 

3

Dag Brorud

Bærum Pistolklubb

 

86

 

 

4

Jan Petter Røine

Hokksund PK

 

83

 

 

5

Tom Strøm

Zero Pistolklubb

 

77

 

 

6

Hans Kristian Bendixby

Zero Pistolklubb

 

76

 

 

7

Bjarne Themsen

Zero Pistolklubb

 

76

 

 

8

Odd Nes

Sigdal og Eggedal PK

 

74

 

 

9

Lena Ytterdahl

Oslo Feltskyttere

 

74

 

 

10

Magne Uleberg

Zero Pistolklubb

 

73

 

 

11

Thor Rutherberg

Oslo Feltskyttere

 

72

 

 

12

Knut Ring

Zero Pistolklubb

 

72

 

 

13

John Olav Oldertrøen

Oscarsborg PK

 

63

 

 

14

Rune Holthe

Lena Sportskyttere

 

63

 

 

15

Pål Terje Støtvig

Larvik SS

 

60

 

 

16

Arne Husby

Bærum Pistolklubb

 

60

 

 

17

Espen Uleberg

Zero Pistolklubb

 

57

 

 

18

Willy Knutsen

Aron SK, Drammen

 

55

 

 

19

Petter Berg

Aron SK, Drammen

 

52

 

 

Spesialpistol

A

1

Dag Brorud

Bærum Pistolklubb

 

87

 

 

2

Morten Øverby

Sigdal og Eggedal PK

 

85

 

 

3

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

84

 

 

4

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

81

 

 

5

Kjetil Bromark

Modum PK

 

81

 

 

6

Andreass Jensen

Bærum Pistolklubb

 

79

 

 

7

Bjørn Andreas Bakke

Sigdal og Eggedal PK

 

79

 

 

8

Lars Peter Wilson

Bærum Pistolklubb

 

77

 

 

9

Knut Aamodt

Larvik SS

 

75

 

 

10

Even Kristiansen

Modum PK

 

74

 

 

11

Kjetil Skogshagen

Larvik SS

 

74

 

 

12

Nils Knut Lindbo

Sigdal og Eggedal PK

 

72

 

 

13

Peter Hirth

Aron SK, Drammen

 

71

 

 

14

Odd Nes

Sigdal og Eggedal PK

 

71

 

 

15

Admir Jahic

Aron SK, Drammen

 

65

 

 

16

Thomas Hetty

Larvik SS

 

65

 

 

17

Thomas Mortensen

Sigdal og Eggedal PK

 

64

 

 

18

Børre A. Haugen

Sigdal og Eggedal PK

 

63

 

 

19

Jon Andersen

Aron SK, Drammen

 

57

 

 

20

Stian Kristoffersen

Modum PK

 

53

 

 

21

Svein Helge Hennum

Oslo Feltskyttere

 

52

 

 

22

Alf Johnsen

Greipstad Skytterlag pg.

 

52

 

 

23

Espen Uleberg

Zero Pistolklubb

 

51

 

 

24

Odd Skogmo

Aron SK, Drammen

 

48

 

 

25

Martha Solveig Lindebo

Sigdal og Eggedal PK

 

36

 

 

Spesialrevolver

A

1

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

88

 

 

2

Alf Gunnar Raaen

Modum PK

 

87

 

 

3

Kjetil Bromark

Modum PK

 

82

 

 

4

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

81

 

 

5

Bjørn Andreas Bakke

Sigdal og Eggedal PK

 

77

 

 

6

Alf Johnsen

Greipstad Skytterlag pg.

 

76

 

 

7

Lars Peter Wilson

Bærum Pistolklubb

 

76

 

 

8

Thomas Hetty

Larvik SS

 

74

 

 

9

Petter Aabakken

HVKSK

 

71

 

 

10

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

71

 

 

11

Hans Kristian Bendixby

Zero Pistolklubb

 

64

 

 

12

Stian Kristoffersen

Modum PK

 

64

 

 

13

Odd Nes

Sigdal og Eggedal PK

 

63

 

 

14

Rune Hammer

Aron SK, Drammen

 

63

 

 

15

Peter Hirth

Aron SK, Drammen

 

59

 

 

16

Magne Uleberg

Zero Pistolklubb

 

52

 

 

17

Jon Andersen

Aron SK, Drammen

 

50

 

 

18

Thomas Mortensen

Sigdal og Eggedal PK

 

46

 

 

19

Erik Rognerud

Bærum Pistolklubb

 

44

 

 

20

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pistolklubb

 

40

 

 

Magnumrevolver 1

A

1

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

88

 

 

2

Terje Storholt

Oslo Pistolklubb

 

88

 

 

3

Kjetil Bromark

Modum PK

 

88

 

 

4

Petter Aabakken

HVKSK

 

88

 

 

5

Knut Skotterud

NOP Dal

 

85

 

 

6

Endride Rolfstad

Modum PK

 

84

 

 

7

Morten Øverby

Sigdal og Eggedal PK

 

83

 

 

8

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

82

 

 

9

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

82

 

 

10

Bjørn Andreas Bakke

Sigdal og Eggedal PK

 

82

 

 

11

Knut Aamodt

Larvik SS

 

81

 

 

12

Erik Støen

HVKSK

 

80

 

 

13

Stian Kristoffersen

Modum PK

 

80

 

 

14

Thomas Hetty

Larvik SS

 

80

 

 

15

Jon Andersen

Aron SK, Drammen

 

79

 

 

16

Børre A. Haugen

Sigdal og Eggedal PK

 

78

 

 

17

Nils Knut Lindbo

Sigdal og Eggedal PK

 

78

 

 

18

Odd Skogmo

Aron SK, Drammen

 

76

 

 

19

Alf Gunnar Raaen

Modum PK

 

74

 

 

20

Pål Terje Støtvig

Larvik SS

 

73

 

 

21

Even Kristiansen

Modum PK

 

73

 

 

22

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pistolklubb

 

71

 

 

23

Roy Nordli

Røyken Pistolklubb

 

69

 

 

24

Odd Nes

Sigdal og Eggedal PK

 

66

 

 

25

Peter Hirth

Aron SK, Drammen

 

64

 

 

26

Christoffer Hirth

Lier Pistolklubb

 

62

 

 

27

Kjetil Skogshagen

Larvik SS

 

62

 

 

28

John Olav Oldertrøen

Oscarsborg PK

 

49

 

 

29

Jon Solli

Hokksund PK

 

0

 

 

Magnumrevolver 2

A

1

Morten Øverby

Sigdal og Eggedal PK

 

88

 

 

2

Endride Rolfstad

Modum PK

 

85

 

 

3

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn PK

 

85

 

 

4

Bjørn Andreas Bakke

Sigdal og Eggedal PK

 

85

 

 

5

Terje Storholt

Oslo Pistolklubb

 

84

 

 

6

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

84

 

 

7

Børre A. Haugen

Sigdal og Eggedal PK

 

83

 

 

8

Petter Aabakken

HVKSK

 

81

 

 

9

Nils Knut Lindbo

Sigdal og Eggedal PK

 

80

 

 

10

Stian Kristoffersen

Modum PK

 

79

 

 

11

Rune Hammer

Aron SK, Drammen

 

78

 

 

12

Kjetil Bromark

Modum PK

 

78

 

 

13

Ludvig Chr. Laheld

Aron SK, Drammen

 

73

 

 

14

Knut Skotterud

NOP Dal

 

73

 

 

15

Willy Klette

Oppegård SL

 

68

 

 

16

Per Inge Jacobsen

Aron SK, Drammen

 

65

 

 

 

 

07036 - Spesialfelt, Åpen og Gammel Militær

22.10.2006

 

 

Plass

Navn

Klubb

 

Poeng

 

 

Åpen

A

1

Hans Knigge

Aron SK, Drammen

 

98

 

 

2

Knut Skotterud

NOP Dal

 

94

 

 

3

Roy Nordli

Røyken Pistolklubb

 

92

 

 

4

Aud Fjellvang

Bærum Pistolklubb

 

86

 

 

5

Dag Kristiansen

Aron SK, Drammen

 

85

 

 

6

Erik Rognerud

Bærum Pistolklubb

 

57

 

 

7

Ole Nilsen

Modum PK

 

31

 

 

8

Frank Vasholmen

HVKSK

 

26

 

 

Gammel Millitær

A

1

Knut Skotterud

NOP Dal

 

82

 

 

2

Nils Knut Lindbo

Sigdal og Eggedal PK

 

82

 

 

3

Lars Yggeseth

NOP Dal

 

79

 

 

4

Petter Aabakken

HVKSK

 

77

 

 

5

Frank Vasholmen

HVKSK

 

64

 

 

6

Kim Inge Haugen

Aron SK, Drammen

 

61

 

 

7

Arne Kvam

Bærum Pistolklubb

 

47

 

 

Aron Skytterklubb, Drammen

Serviceprogram for Pistolskyting
Copyright © 2000-2001 Skaar Production

www.pistolskyting.com